contact

Parasite Eyewear

PARASITE DESIGN bir Fransız gözlük şirketidir. Hugo Martin tarafından kurulan STEREO aktif tutma sistemiyle 2002 yılında gözlükte devrim yarattık. Hâlâ bağımsız olarak gözlüklerin geleceğini inşa etmeye çalışan lider, yenilikçi bir gözlük şirketiyiz.

ALTERNATİF KÜLTÜR: Parasite, bilim kurgudan ilham alan, avangart ve üst düzey bir gözlük markasıdır.

TASARIM LABORATUVARI: Parasite her sezon, tasarım ve teknolojilerin sanat ve modayla buluştuğu deneysel bir gözlük laboratuvarı olan "özel sürümler"i piyasaya sürüyor.

SONUÇTA İNSAN: İlişkilerimizi insanlara odaklıyoruz. Şirket felsefesi, ekibimizle işbirliği yapma ve ortaklarımızla etkileşim şeklimiz, insanlığa ve tekilliğe saygıya dayanmaktadır.

FRANSA'DA TASARLANMIŞTIR: Tasarım stüdyomuz C18, Hugo Martin ve Timothée Panier tarafından kuruldu. Gözlük tasarımı ve üretiminde 20 yıllık deneyim, 3D modelleme uzmanlığı ve deneysel kültürle yaratıcı ekibimiz, gözlüklerin geleceğini inşa etmek için her gün özenle çalışıyor.

FRANSA'DA YAPILMIŞTIR:Ürünlerimizi Fransa'da Jura Dağı'ndaki en iyi atölyeleri kullanarak üretmekten gurur duyuyoruz. Sonuç, her iki dünyanın da en iyilerini, modern teknolojinin hassasiyeti ve verimliliğini, geleneksel teknik bilginin detaylarına ve işçiliğine gösterilen özen ile birleştiren bir üründür.

ŞEFFAFLIK ve SORUMLULUK: Nasyonel Grup'un sunduğu üçüncü marka ise Philippe Müller'dir. Bu marka, klasik ve modern çizgileri bir araya getiren tasarımlarıyla öne çıkar. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen Philippe Müller gözlükleri, hem dayanıklılığıyla hem de şık görünümüyle göz doldurur.

contact